• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/www.istanbulmuhtarlari.org/?fref=ts&__mref=message_bubble
  • https://twitter.com/istmuhtarlari
Başkan

Başkan Temel ŞARDANNokta DuşakabinALBAYRAK BAYRAK İML.SAN.TİC.LTD.ŞTİ E-5 karayolu gür sitesi kat 1 no 39-40 Beşyol K.ÇEKMECE-İSTANBUL Türkiyenin her yerinden TEL: ( 444 1 139 ) MOBİL 1: (0535 874 60 60) FAKS: 0212 592 78 57 MOBİL 2: (0554 569 00 00)Site Haritası
Gişeler Şehir Dışına Kaldırılsın
 Mega şehir İstanbul'da artık şehir içinde kalan, şehirlerarası çıkış kapısı olma işlevini çoktan yitirmiş MAHMUTBEY, ISPARTAKULE, BAHÇEŞEHİR, AVCILAR, ESENYURT gişelerini istemiyoruz.

Zaten çıldırtacak seviyedeki İstanbul trafiğindeki bizleri bu yetmezmiş gibi bir de gişelere sokan adeta düğüm haline getiren GİŞELERİN ve ÖDEME SİSTEMLERİNİN KALDIRILMASINI ve gerçekten şehir dışı sayılabilecek makul bir sınıra taşınmasını olmasını istiyoruz.

 Söz konusu gişelerde alınan geçiş ücretine uygulanan %20 indirim kaldırılarak ardından %18 artış yapılarak toplamda %38 zamlı hale getirilmiş olan bu uygulama aynı zamanda acımasızca bir adaletsizliğe dönüşmüştür. 

Çağımızın gereklerini en iyi şekilde yerine getirdiğini her fırsatta söyleyen ilgili kurumlarımızı ve yöneticilerini bu ayıbın acilen kaldırılması için cözüm üretmelerini arzuluyoruz.

 Sayın Başbakanım Bu  güzel İstanbul'umuzu daha yaşanabilir kılmak, trafik çilesini azaltmak ve geçiş ücreti yanlişi önlemek için istanbul muhtarları olarak konuyla ilgili talimatlarınızı bekliyoruz. 
Selami AYKUT 
İstanbul Muhtarları Dayanişma Dernek Başkanı 
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      829 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
İBB LİNK ARŞİV

TRAFIK KAMERALARI

SEHIR REHBERI
 
BeyazMasa Başvuru Formu
 
İBBWeb Tv

KulliyatPolismed

Güvenli İnternet Hizmetleri
 
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Web Sitesi

İSMEK Hayalim İstanbul

Tarihi Yarımada Yönetimi
 
İtfaiye
 
Zabıta
 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam129
Toplam Ziyaret394267