• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/www.istanbulmuhtarlari.org/?fref=ts&__mref=message_bubble
  • https://twitter.com/istmuhtarlari
Başkan

Başkan Temel ŞARDANNokta DuşakabinALBAYRAK BAYRAK İML.SAN.TİC.LTD.ŞTİ E-5 karayolu gür sitesi kat 1 no 39-40 Beşyol K.ÇEKMECE-İSTANBUL Türkiyenin her yerinden TEL: ( 444 1 139 ) MOBİL 1: (0535 874 60 60) FAKS: 0212 592 78 57 MOBİL 2: (0554 569 00 00)Site Haritası

İBB Başkanı Dr.Kadir TOPBAŞ Muhtarlarimiz ile İftar'da Bir araya geldi


İstanbul’daki muhtarlarla iftarda buluşan Başkan Kadir Topbaş, kendilerinin de muhtarlar gibi büyük gayretle çalışarak İstanbullulara hizmet ettiğini söyledi.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İBB Muhtarlar Müdürlüğü’nün Maltepe sahilinde düzenlediği iftarda şehir genelindeki muhtarlar ve aileleriyle bir araya geldi.
İftara İBB Genel Sekreteri Hayri Baraçlı,Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Genel Başkani Selami AYKUT ile İstanbul’daki muhtar STK Başkanlari,Muhtarlar ve aileleri katıldı.

İftar sonrasında muhtarlara hitap eden Ramazan-ı Şerif’in hayır, bereket ve kardeşlik anlamına geldiğini belirterek, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyelerinin iftar ve programlarla Ramazan ayının manevi havasını yaşattığını söyledi.“Her sofraya otururken her yudumu suyu içerken açlık içinde yaşayan insanları da düşünmek zorundayız” ifadesini kullanan Kadir Topbaş, muhtarların büyük gayretle çalışarak İstanbullulara hizmet ettiğini bildiğini dile getirdi. Kendilerinin de aynı duygularla İstanbul’a hizmet etmeye gayret gösterdiğini ifade eden Başkan Topbaş, sözlerini şöyle sürdürdü;“15 Temmuz’da kendi hayatını hiçe sayarak net bir duruş sergileyen bir muhtarımızla dünyaya millet ne olmak ne dek onu gösterdik.
15 Temmuz bizi hem birbirimize hem Allah’a daha çok yaklaştı.
Tüm şehitlerimize rahmet, gazilerimize sağlık, sıhhat ve afiyet diliyoruz.
Ülkemizin geleceği için insan onurunu yaşatmak ve ülkemizin geleceğini birlikte hazırlamak zorundayız.”Kurumsal taassup göstermeden İstanbul’da ne gerekiyorsa o hizmeti yaptıklarını vurgulayan Topbaş, muhtarlardan gelen aileleriyle birlikte kamp yapma talebini Ramazan ayından hemen sonra başlatacaklarını müjdeledi.Muhtarlara dağıtılan tabletler ve özel yazılımla İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne anında ulaşma imkanına kavuştuğunu hatırlatan Topbaş, Vatan Caddesi’ndeki muhtarlar evinin tamamlanmak üzere olduğunu kaydetti.Güçleri yettiğince muhtarlık binaları da yapmaya devam edeceklerini belirten Topbaş, Yenikapı Etkinlik Alanı ve Maltepe Sahili’nin de Ramazan ayı ile diğer her türlü etkinliklerde İstanbulluların hizmetinde olduğunu söyledi.İstanbul’un her mahallesine en fazla yarım saat yürüme mesafesinde metro hatları olması için birçok metro hattının inşaatını hızla sürdürdüğünü ifade eden Topbaş, “Cumhurbaşkanımızın ve sizlerin bizlere verdiği güçlere bu hizmetleri yapıyoruz. Hepinize sağlık ve afiyet içersinde Kadir gecesine, Bayrama ve nice Ramazan aylarına ulaşmanızı diliyorum.
Rabbim bizi her daim böyle güzelliklerde buluştursun” diye konuştu.Başkan Kadir Topbaş, konuşmasının ardından 25. Yılını dolduran muhtarlara teşekkür plaketi takdim etti. 


Tüm İstanbul Muhtarlar Dernekleri Federasyonu Başkani Selami AYKUT
İBB Başkanı Sn Kadir TOPBAŞ'a iftar Masasında Bir kaç sorunu dile getirdi.
Muhtarlarımız 
Muhtarlar Müdürlüğünün Gıda Tarim Hayvancilik Daire Başkanliğina Bağli Müdürlük olmasindan rahatsiz olduklarini ve Başka birime veya Muhtarliklar Daire Başkanliği olmasini talep etti.

Büyükşehir Belediyesinin yapmiş olduklari faliyetlerden Muhtarlarimizin Bilgisi olmasini rica etti.

Afyon Gezisinde sadece muhtarlarimizin olmasindan ziyade ailece olmasini ifade etti.

Afyon Gezisi ve Gecen yil Projesini Hazirlamiş olduğumuz Muhtar evi projemizi onayladiğinizdan dolayi teşekkür ederim dedi.
 Muhtarlarimiza Göstermiş olduğunuz ilgi alakaya teşekkür ederim dedi..
Muhtarlarla sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Kadir Topbaş, toplu hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Devami
https://www.facebook.com/tumfed.muhtar?ref=bookmarks

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   282 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
İBB LİNK ARŞİV

TRAFIK KAMERALARI

SEHIR REHBERI
 
BeyazMasa Başvuru Formu
 
İBBWeb Tv

KulliyatPolismed

Güvenli İnternet Hizmetleri
 
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Web Sitesi

İSMEK Hayalim İstanbul

Tarihi Yarımada Yönetimi
 
İtfaiye
 
Zabıta
 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam129
Toplam Ziyaret394267