• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/www.istanbulmuhtarlari.org/?fref=ts&__mref=message_bubble
  • https://twitter.com/istmuhtarlari
Başkan

Başkan Temel ŞARDANNokta DuşakabinALBAYRAK BAYRAK İML.SAN.TİC.LTD.ŞTİ E-5 karayolu gür sitesi kat 1 no 39-40 Beşyol K.ÇEKMECE-İSTANBUL Türkiyenin her yerinden TEL: ( 444 1 139 ) MOBİL 1: (0535 874 60 60) FAKS: 0212 592 78 57 MOBİL 2: (0554 569 00 00)Site Haritası

İstanbul Muhtarlari Dayanişma Derneği Başkanı Selami AYKUT ve Yönetim Kurulu ile Türk Kızılayi İstanbul Şube Başkanı İlhami YILDIRIM'ı Makamında ziyaret etti.İstanbul Muhtarlari Dayanişma Derneği Başkanı Selami AYKUT ve Yönetim Kurulu ile
Türk Kızılayi İstanbul Şube Başkanı İlhami YILDIRIM'ı Makamında ziyaret etti.İMDD Teşkilat Başkanı Temel ŞARDAN,Kadın Kolları Başkanı Nadiye POLAT,Bşk Yrd Ömer Lütfü Gürsoy,Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep TOKCAN,Reşadiye Köyü Muhtarı Şaban SERT 'da hazır bulundu. 
Başkan Selami AYKUT 
Türk Kızılay İstanbul Şubesi ile İstanbul'da 39 ilçede hizmet veren Mahalle Muhtarlarını Temsil eden İstanbul Muhtarları Dayanişma Derneği olarak Yardıma Muhtaç ailelerimize ve Kan Bağışı Noktasinda yapılacak olan tüm bağışlar için bizlerde sizler ile beraber olduğumuzu çok iyi bilmenizi isteriz. dedi
Sadece afet dönemlerinde değil yıl boyunca yürüttüğü başta kan, kök hücre ve sosyal yardım çalışmalarıyla göz dolduran Türk Kızılay ile ortak noktada hizmet yapmak için Halkin iradesi ile seçilmiş mahalle muhtarları olarak hazır olduğumuzu bilmesi İstanbul Muhtarları Dayanişma Derneği olarak üşüyen ellerin kalplerini isitiyoruz sözleri ile yapmiş olduğumuz sosyal etkinlik ve hayir çalişmalarimizin bir başka örneği ile Türk Kızılay ortaklaşa yaparak daha güzel ve daha faydali projelere imza atacagımıza inancimiz tamdir.
Türk Kızılayı'nın  yıllardır sadece ülkemizde değil dünyanın dört bir yanında insan acısını dindirmek için hizmet verdiğini  bu başarıda toplumun tüm kesimlerinin verdiği desteğin büyük katkısı olduğunun altını çizerek Bizleri İstanbul Kızılay Şube Başkanliğinda ağırlayarak ve Hizmetlerinden Bilgi veren Başkan İlhami YILDIRIM'a teşekkür etti. 
İMDD Teşkilat Başkani Temel ŞARDAN
Türkiye'de Muhtarlik Kurumu adina Bir çok projelere imza İstanbul Muhtarlari Dayanişma Derneği sadece sözde STK olmadığını ve kurulduğu günden beri çok önemli projelere imza attığını bilmenizi isterim.
Bu Bağlamda istanbul'da Bulunan Yeşilay ile Resmi protokol imzalayan ve yardıma muhtaç ailelerimizi fayda sağlayan vakıflar ve stk'lara ziyaretlerimiz devam ediyor.
Dünya'da Yardım konusundaki hassasiyetle mücadele eden Türk Kızılay İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım'a ziyaretimizin en önemli acısı Muhtar ve Türk kızılay ortak naktada faydalı proje olacaktır. dedi.
İMDD Cekmeköy Şube Başkanı Ömer Lütfü GÜRSOY
Türk Kızılayı Çekmeköy Şube Başkanliği Döneminde çekmeköy ilçemizde muhtarlarimiz ile yakine yapmiş olduğunuz çalişmalarini hiç unutmadik ve Halkin iradesi ile secilmiş mahalle muhtarlari ile örnek yöneticilik yaparak Türk kızılay yakişir bir şekilde temsil etmenizi asla unutmayacağiz Benim'de yöneticisi olduğum istanbul muhtarlari dayanişma derneği başkanim ve yönetim kurulumuz ile sizler ile çalişmaktan mutluluk duyacagımızı çok iyi bilmenizi isteriz.
Çekmeköy ilcemizde yapmiş olduğunuz farkindalik çalişmanizin daha iyisini İstanbul şube başkanliğinda yapaçağiniza eminim
İstanbul Şube Başkanliğinda Başarilar diler yolunuz açik olsun..
İMDD Kadin Kollari Başkani Nadiye POLAT
Biz Mahalle Muhtarlari olarka Türk Kızılay ile ortak noktada hareket etmemizde fayda olacagi kanaati içerisindeyim Türk Kızılay İstanbul Şube Başkani İlhami Yıldırım'a ziyarette gelirken düşüncelerim ile ayrilirken Mütevaziliği ve duyarli başarili bir vizyona sahip başkan olduğunu yerinde tesbit ederek bizzat gördüm sayin başkanımıza çalişmalarinda başarilar diler.İMDD Kadin kollari Başkani olarak yürekten tebrik edeirm.dedi.
Başkan İlhami YILDIRIM
İstanbul Muhtarları Dayanişma Derneği Yönetimine Bizleri ziyaretleri ziyadesiyle mutlu etmiştir.
Halkin iradesi ile secilmiş mahalle muhtarlarimiz ile ortak noktada hareket etmek bizlere mutluluk vereceğine bilmenizi isterim.
Muhtar Bir yönü ile Devleti Bir Yönü ile Halki temsil eder.
Mahalle'de hangi görüşte olursa olsun tek düşüncesi halk olan kıymetli muhtarlarımızın mahallesi içerisinde yardıma muhtaç ve kan ihtiyaci olan aileleri bizlere bildirdiklerin her zaman destek olmaya calişacagiz.
Başta İstanbul Muhtarlari Dayanişma Derneği Başaknı Selami AYKUT ve Tüm Yönetimine teşekkür ederim.
Türk Kızılayı ve Muhtar el ele

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   316 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
İBB LİNK ARŞİV

TRAFIK KAMERALARI

SEHIR REHBERI
 
BeyazMasa Başvuru Formu
 
İBBWeb Tv

KulliyatPolismed

Güvenli İnternet Hizmetleri
 
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Web Sitesi

İSMEK Hayalim İstanbul

Tarihi Yarımada Yönetimi
 
İtfaiye
 
Zabıta
 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam129
Toplam Ziyaret394267