• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/www.istanbulmuhtarlari.org/?fref=ts&__mref=message_bubble
  • https://twitter.com/istmuhtarlari
Başkan

Başkan Temel ŞARDANNokta DuşakabinALBAYRAK BAYRAK İML.SAN.TİC.LTD.ŞTİ E-5 karayolu gür sitesi kat 1 no 39-40 Beşyol K.ÇEKMECE-İSTANBUL Türkiyenin her yerinden TEL: ( 444 1 139 ) MOBİL 1: (0535 874 60 60) FAKS: 0212 592 78 57 MOBİL 2: (0554 569 00 00)Site Haritası

İstanbul Muhtarları Dayanişma Derneği Elazığ hiç unutmayacak

İstanbul Muhtarları Dayanışma Derneği Başkanı Selami Aykut Elazığ Belediyesi Hayır Çarşısı açılışı dolayısıyla Dernek Yönetim kurulu üyeleri olduğu halde gerçekleştirdikleri Elazığ gezisi üzerine bir mesaj yayınladı.

Dernek Başkanı Selami AYKUT ;

Çok kıymetli Muhtar arkadaşlarım. Hepimiz kendi mahallemizde,mahalle sakinlerimizin,hiç bir siyasi parti ve düşünce gözetmeksizin bizlere olan teveccühlerinden dolayı belli bir süreliğine Muhtar olarak seçtiler. Bu seçilmiş elbetteki yalnızca Mahallemizde bir takım klasik hizmetler yapmakla bizleri mükellef kılmıyor. Şu bir gerçektir ki bizler mikro ölçüde kendi Mahallemizi temsil ediyorken Makro ölçüde ise tüm Türkiye’yi kendi mahallelerimizde temsil ediyoruz. Bu da gösteriyor ki bizim ülkemiz için insanımız için daha çok sorumluluk yüklenmemiz gerektiğini gösteriyor. Üşüyen elleri ısıtıyoruz sloganı ile başlattığımız hayır kampanyasında toplanan yardımlarla ilkini Muş İlimize yaptığımız katkı ve ikincisi ise Elazığ İlimize yaptığımız katkı ile aslında kendisi cüzi ama etkisi bir çocuk yüreği kadar büyük iletişim ve gönül köprülerini kuran bir girişim idi.İşte bizim asli bir görevimiz de budur. Bu vesile ile İlk evvelaMuş İli olmak üzere son olarak Elazığ İlimize yapmış olduğumuz organizasyonda bizlere kucaklarını,gönüllerini,yüreklerini açan, akla ziyan bir misafirperlik gösteren ve adeta kendileri kadar büyük kendilerine yakışır bir ev sahipliği yapan en başta Elazığ Belediye Başkanı Sn.Mücahit Yanılmaz ve tüm ekibine,Sn.Valimiz Murat Zorluoğlu ve tüm personeline hafta sonu olmasına rağmen makamlarından bizlere zaman ayırdıklarından dolayı çok teşekkür ederken diğer mülki idare amirlerine ve Sn.Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz Beyin şahsında tüm yüreği sıcak Elazığ ‘lı kardeşlerime teşekkürü bir borç bilirim.

Elazığ İli Keban İlçesi Belediye Başkanı Değerli hanım efendi Fethiye Atlı

Sivrice Belediye Başkanı Ebubekir Irmak

Sivrice Kaymakamı Cengiz Erdem

Elazığ Ticaret Odası Başkanı İdris Alan

Kayak Merkezi jandarma komutanı ve diğer tüm mülki idare amir / personeline,

Ayrıca bu programa katılan İstanbul Kartal Sosyal hizmetler Müdürü Hüseyin Özkul

Kartal Muhtarlarından bu geziyi Elazığ İline yapmamızı tavsiye eden Mahalle Muhtarı Zeki Dağ

İstanbul Elazığ ‘lılar Dernek Başkanı Ömer İçmeli

Kartal Mahalle Muhtarlarına

İMDD Teşkilat Başkanı Temel ŞARDAN ve yönetim kuruluna

Ayrıca Bizleri program boyunca yalnız bırakmayan Yeni Söz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Müslüm İnan‘a bu programa katılımlarından ve zamanlarını ayırdıklarından ötürü Başta Şahsım olmak üzere tüm İstanbul Muhtarları Dayanişma Derneği üyeleri adına çok teşekkür ediyorum.

İnşallah bu kampanyayı tüm yurtta yaygın hale getirmeyi hedefliyoruz. Tüm İllerimiz ile gönül köprülerini kurmayı düşünüyoruz.

Selami AYKUT
İstanbul Muhtarları Dayanişma Derneği Yönetim Kurulu Adına Başkan

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   840 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
İBB LİNK ARŞİV

TRAFIK KAMERALARI

SEHIR REHBERI
 
BeyazMasa Başvuru Formu
 
İBBWeb Tv

KulliyatPolismed

Güvenli İnternet Hizmetleri
 
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Web Sitesi

İSMEK Hayalim İstanbul

Tarihi Yarımada Yönetimi
 
İtfaiye
 
Zabıta
 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam130
Toplam Ziyaret394268